Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: XII Kongres Zarządców Nieruchomości

Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości, organizowanego przez redakcję „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Pragniemy się z Państwem spotkać w Centrum Konferencyjnym West Gate, al. Jerozolimskie 92 w Warszawie, 25 listopada 2021 r.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych, technicznych i praktycznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Eksperci, znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą tematy, z którymi rynek nieruchomości musi się na co dzień mierzyć. Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie oszczędzające czas i pieniądze oraz podzielimy się wiedzą z zakresu prawa.

Nie zabraknie również interesującej debaty, podczas której postaramy się odpowiedzieć na pytanie: „Co warto poprawić w ustawie o własności lokali oraz innych przepisach dotyczących wspólnot mieszkaniowych?”.

Joanna Rudzka wygłosi wykład nt: Polski Ład – zarys zmian podatkowych, Krajowy System e-Faktur. Co dla zarządców i wspólnot mieszkaniowych?

Zapisy LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *