Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: XIX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów


Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w XIX Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów wyrosło na największą, profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Wspólnie z prezydentami, burmistrzami, wójtami, starostami i radnymi debatują skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi o kluczowych problemach i sposobach ich rozwiązywania. Nasza Kancelaria zaprezentuje najważniejsze problemy podatkowe samorządów w 2021r.


Bieżąca edycja Forum to 2 dni spotkań, 80 debat i prezentacji, ponad 350 ekspertów, ponad 1300 uczestników. Bogata tematyka 10 równoległych konferencji oraz bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące będą doskonałym miejscem pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów.


Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują.


Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia: Gala inwestorów Samorządowych, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne. Podczas wieczornej gali uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY.

Zapisy: LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *