Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: Zapraszamy na XVIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, 7-8.10 do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach

XVIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Forum tradycyjnie połączy liderów samorządu i biznesu. Bogata tematyka oraz bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące będą doskonałym miejscem pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów. Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia, takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, strefy eksperckie, wystawy targowe.

Podczas wieczornej gali uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY. XVIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to 2 dni spotkań, 30 paneli i debat oraz kilkuset uczestników, a wśród nich szefowie województw, miast, gmin i powiatów, sekretarze, skarbnicy oraz kierownicy ważnych komórek organizacyjnych urzędów jst.

Organizatorem wydarzenia jest Międzykomunalna Spółka Akcyjna MUNICIPIUM. Wydawnictwo MUNICIPIUM SA powstało w 1990 r. Od samego początku istnienia misją firmy jest pomoc jednostkom samorządu terytorialnego w rozwoju społeczno-ekonomicznym przez bieżące informowanie o zachodzących zmianach w polskim prawie, finansach, gospodarce.

Joanna Rudzka uczestniczyć będzie w Panelu Wprowadzenie i stosowanie nowego JPK_VAT. Rozliczanie VAT w projektach dofinansowanych ze środków zewnętrznych”  w dniu 8 października 2020 r., w godz. 13.45-14.45. 

Zarówno Organizator Forum, jak i obsługa Międzynarodowego Centrum Kongresowego, zadbają o Państwa bezpieczeństwo dotyczące przeciwdziałaniu zakażeniu wirusem SARS-CoV-2. Wszelkie podjęte działania są zgodne z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Zasady i procedury bezpieczeństwa na terenie obiektu dostępne są na stronie: http://www.samorzadoweforum.pl/o-forum

Szczegóły konferencji dostępne są na stronie: http://www.samorzadoweforum.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *