Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: Zapraszamy na Samorządowe Forum Kapitału i Finansów w Katowicach 2-3 października

Samorzadowe Forum

XVII SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW – najważniejsze spotkanie łączące liderów samorządu i finansów – odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 2-3 października.

Bieżąca edycja Forum to 2 dni spotkań, 80 debat i prezentacji, ponad 360 wykładowców, ponad 1200 uczestników a wśród nich szefowie województw, miast, gmin i powiatów, skarbnicy, sekretarze oraz kierownicy ważnych komórek organizacyjnych urzędów jst, prezesi zarządów spółek komunalnych. Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla przedyskutowania najważniejszych problemów finansowych, inwestycyjnych i organizacyjnych funkcjonowania polskich samorządów. Na naszej konferencji samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia, takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze świata biznesu i finansów w dyskusjach na temat gospodarki, rozwoju, trendów i innowacji, infrastruktury.

Joanna Rudzka będzie miała przyjemność poprowadzić panel: „Rozliczenie VAT przez instytucje kultury” w ramach konferencji Oświata i kultura w samorządzie.

Będziemy też dyskutować na tematy takie jak: „Finansowanie zadań i innych przedsięwzięć przez JST” w ramach konferencji Kongres Skarbników Polskich Samorządów jak również „Finansowanie rozbudowy i modernizacji systemu odwodnienia miasta. Technika komunalna, Gospodarka wodno-ściekowa”.

Na naszej konferencji samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia, takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Link do programu i biletów tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *