Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: Kongres Zarządców Nieruchomości

Specjalny dodatek do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Zmieniona formuła, nadal aktualne i ważne tematy. Koronawirus nie odpuszcza, my także nie. Planowaliśmy spotkać się z Czytelnikami osobiście podczas XI Kongresu Zarządców Nieruchomości. Epidemia zweryfikowała jednak nasze plany. Dlatego zamiast Kongresu przygotowaliśmy specjalny dodatek „Kongres Zarządców Nieruchomości” do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej”. Treść merytoryczna pozostała zgodna z założeniami – porusza ważne i aktualne dla zarządców tematy, zmieniła się tylko forma.

Co znajdzie się w dodatku? Doradca podatkowy Joanna Rudzka podsumowała najważniejsze zmiany w podatkach w 2020 r. oraz wynikające z nich konsekwencje w 2021 r., BIG InfoMonitor podzielił się wiedzą o tym, jak radzić sobie z dłużnikami czynszowymi, a CONECTO BROKER odpowiada na pytanie: jak zabezpieczyć siebie i wspólnotę mieszkaniową oraz zadbać o właściwą konstrukcję polisy.

Swoimi przemyśleniami dotyczącymi budowania pozytywnych relacji z właścicielami lokali podzieliła się Agata Sołtysik, a Piotr Brogowski wyjaśnił problematyczną kwestię uzyskiwania dostępu do dokumentów wspólnoty.

Nie zabrakło jednego z najgorętszych tematów w ostatnim czasie – selektywnej zbiórki odpadów, a Urząd Dozoru Technicznego piórem jednego ze swoich ekspertów odpowiedział na pytanie: czym sugerować się przy wyborze dźwigu osobowego.

Link do pobrania podsumowania kongresu

Jeżeli ten problem Państwa dotyczy, zachęcamy do kontaktu z Kancelarią. Przesyłając wypełniony formularz akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *