Aktualności podatkowe, Aktualności samorządowe

Wydarzenia: zapraszamy do udziału w X edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości

Wraz z redakcją miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” wydawnictwa Municipum serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości. Odbędzie się on w Centrum Konferencyjnym ADN, al. Jana Pawła II 25 w Warszawie, w dniu 26 listopada 2019 r. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogaty program merytoryczny odnoszący się do prawnych, finansowych i technicznych aspektów zarządzania nieruchomościami. Adresatem Kongresu są zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe, członkowie zarządów wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych, TBS-ów, administracji budynków należących do samorządu i Skarbu Państwa, Miasta / gminy / spółki komunalne.

Joanna Rudzka wygłosi wykład na temat zmian podatkowych czekających zarządców w 2020r. Inni eksperci, znani także z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, podejmą ważne i aktualne tematy, z którymi zarządcy spotykają się w swojej codziennej pracy.

Sporo miejsca poświęcimy finansom, przedyskutujemy aktualne problemy zarządcze, zaprezentujemy nowe technologie wspomagające zarządców w wykonywaniu ich profesji oraz oszczędzające czas i pieniądze, podzielimy się wiedzą z zakresu prawa. Nie zabraknie również interesującej debaty, której tematem będzie: „Współpraca wspólnot mieszkaniowych z jednostkami samorządu terytorialnego – jak sprostać nowym wyzwaniom cywilizacyjnym oraz oczekiwaniom mieszkańców miast”. Zapraszamy, bo warto spotkać się w przyjaznym gronie, posłuchać o dobrych praktykach zarządzania, zabrać głos w dyskusji oraz zawrzeć nowe znajomości.

Link do programu na stronie Forum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *